Artvin web tasarım hizmeti

Teknolojinin her geçen gün güncelleşmesiyle internet sayfaları şahısların veya kurumların ihtiyacı haline geldi. Kurum olarak hizmet sunan veya ürün satan şirketler, şirketlerini internet üzerinden yurdumuz başta olmak üzere dünyaya yaymaya başladılar. Web tasarımı hakkında birçok akıl karışıklığı olduğunu belirledik. Örnek vermek gerekirse internet sayfası tasarım ne kadardır?, e-ticaret sitesi kurmak için ne gibi belgeler gerekli?, hazır bir web yazılım mı yoksa özel web yazılım mı edinmeliyim? gibi birsürü sorunun yanıtlanmadığını veya verilen yanıtların bazılarının eksik, bazılarının ise konuyu çok bulandırdığını analiz ettik. Bu sebepten kafanızdaki birçok konuya çözüm olabilecek bu yazıyı hazırladık. İsteiğiniz zaman aklınıza takılan konular veya fiyat teklifi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım ne kadardır?

Web tasarım ücretleri talep ettiğiniz site dizaynı ile, giydirilecek web yazılım ile, duyarlı (pc, tablet ve telefon uyumlu) olup olmayacağı ile doğru orantılı olarak farklılık gösterir. Günümüzün şartlarında profesyonel web tasarım, profesyonel web yazılımı ve duyarlı bir tasarım ortalama 800 liradan başlar ve giderek artar. E-ticaret siteleri ise 1200 tl’den başlar. Bu rakamlar araştırma yapılıp makul fiyatlar tesbit edilerek bulunmuştur. Firmamızın fiyat prensibi bu tarzdadır. Bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız bizden alacağınız fiyatlar bu rakamlardan ibaret olacaktır. Peki gelelim can alıcı konuya, benim için fiyat büyük öneme sahip çok uygun birşey istiyorum diyorsanız isteğe’de çözümümüz var. Özel web tasarımı, özel web yazılımı yerine wordpress, opencart, vb. gibi ücretsiz yazılımları kullanıp, hazır bir tema satın alıp sitenizi geliştirebiliriz o zaman tema ücretinin 100-150 tl arası olduğunu düşünelim, kurulum için 200 tl ücret talep ediyoruz ve 300-350 tl’ye sitenizi teslim ediyoruz. Bu konuda istek tamamen size ait. Esnek çalışma görüşümüz sayesinde kontrol sizde.

E-ticaret sitesi kurmak için hangi dokümanlar gerekli?

E-ticaret sitesi yapmak isteyen kişi ve şirketler için E-Ticaret sitesi kurma rehberi başlıklı makalemizi okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özel web yazılımı mı yoksa hazır web yazılım mı edinmeliyim?

Bu sorunun belli bir karşılığı yok çünkü istediğiniz tasarıma veya yapıya göre farklılık gösteriyor. Örnek olarak blog sitesi yaptıracaksınız veya basit bir ürün kataloğu hazır web yazılımı kullanabilirsiniz. Lakin milyonlarca sorguyu işleyeceğiniz bir site olacaksa hazır web yazılımları işinize yaramaz. Bu sebepten biz genelde hız, kullanım kolaylığı ve güvenlik bakımından kendi geliştirdiğimiz yazılımı kullanıyoruz. Tabii ki hazır web yazılımı kullanın ucuz maliyetli veya ben bu yazılıma alıştım diyen müşterilerimiz ne talep ediyorsa o olur. Firma olarak kontrol sende prensibi ile hizmet vermekteyiz.

Sorularınız ve fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin.

0212 664 55 32 (Sabit Hat)

0212 558 95 44 (Sabit Hat)

0531 500 95 44 (GSM & WhatsApp)

destek@dogruwebtasarim.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s